יום ו', כה’ בניסן תשע”ד
    הרשמה לבית ספר הרצל  
דף הבית דבר המנהלת חדר מורים יצירת קשר
"טוואי התהלוכה" הוא זחל בעל שערות רעילות שנגיעה בו גורמת לפגיעה קשה ומסוכנת. הזחלים נופלים מהעץ לארץ ונגיעה בהם גורמת לפגיעה לא נעימה ורעילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
בתאריך 17.2.14 התקיימה בבית ספרנו פעילות לזכרו של אילן רמון בכל שכבות הגיל. תלמידי בית הספר למדו אודות חייו של אילן רמון, בנו משגר, שיגרו טילים וצפו במצגת לכבודו. מצורף קישור לתמונות להנאתכם.
קרא עוד...
במסגרת שיעור "משחקי חשיבה" התלמידים משלבים מיחזור ומדעים. מטרת השיעור ללמד את הילדים על בעיית הפסולת, זמני התכלות של חומרים שונים ופתרונות אפשריים בדגש על שימוש חוזר. התלמידים הכינו משחקים מחומרים שונים (קרטונים, פקקים וכדומה).
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי בית הספר חוקרים בעלי חיים בפנית החי שבבית ספרנו ובסביבה הטבעית של בעלי החיים.
קרא עוד...
זוהי השנה השנייה בה משתתף בית הספר בפרוייקט "גלוב". בשנה שעברה זכו תלמידי בית ספר "הרצל" בפרס ארצי, במקום הראשון, על זכייתם בעבודת החקר המדעית בתחום האטמוספירה ומזג האויר שנתוניו הועלו לאתר "גלוב" העולמי. "גלוב" SEMEP. ENO הינה תכנית עולמית הפעילה בתחומים סביבתיים ומטרתה המרכזית היא שיתוף התכנית באיסוף נתונים של תופעות מדעיות דוגמת החלל, מזג האויר בסביבה הקרובה ובהכנסת הממצאים לאתר גלוב העולמי. האתר כולל מערכי שיעור עצות מעשיות ועובודת של מורים ותלמידים ברחבי העולם. אנו ממשיכים גם השנה עם הפרוייקט בהדרכתו של ד"ר פריד חמדאן. צוות תכנית "גלוב" בבית ספר הרצל כולל 20 תלמידים מכיתות ו', בהנחיית המורים מיכל אורמן ועידן קארו. תחום חקר הנבחר הוא "חקר איכות מי הברזים של בת-ים". בהצלחה לכולם!
קרא עוד...
תלמידי כיתה ד' חקרו את נושא הריאות ויצרו בהלימה לחומר הלימוד בכיתה.
קרא עוד...
במסגרת ייחודיות בית הספר, מדעים ובריאות הגוף, הפעילו תלמידי כיתה ו' יום ספורטיבי לתלמידי כיתות א'-ב', בדגש על איכות הסביבה. תודה רבה למורה רות סער על ארגון והפעלת היום עם התלמידים.
קרא עוד...
מדעים   |  בריאות הגוף
במסגרת "יום המעשים הטובים" תלמידי כיתות ו' ותלמידי כיתות א' נפגשו לפעילות יצירת ליצנים משותפת.
קרא עוד...
נציגי כיתות ו' ונציגי כיתות ט' מ"אורט מילטון" נפגשו לארוחת בוקר ופעילות משותפת עם ניצולי השואה. תודה למורה שלומית מצליח ולרכזת החברה, לימור, מאורט "מילטון" על שיתוף הפעולה המבורך.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ג' יצאו במסגרת "יום המעשים הטובים" לבית גיל הזהב להנעים את זמנם בשירי חג הפורים.
קרא עוד...
כיתה ה1 יצאה ב"יום המעשים הטובים" לרחבי העיר, לגינה ולספרייה וחילקה פתקי "מילה טובה" ולבבות שוקולד לעוברים ושבים.בנוסף, חלקו התלמידים פתקים ושוקולדים לשוטרים בתחנת המשטרה ולמרכז הרפואי הקרוב לבית הספר.
קרא עוד...
תלמידי בית ספר "הרצל" לקחו חלק בפרויקט העירוני "מחוות קטנות- זה לשנות" וסייעו באיסוף מוצרי מזון לתושבי העיר בת ים. כל הכבוד לתלמידים ולהורים שתרמו!
קרא עוד...
בי"ס הרצל מחבק אליו את ניצולי השואה מהעיר בת ים. כחלק מפרויקטים רבים, בי"ס הרצל נפגש עם ניצולי השואה בעיר בת ים. הניצולים מגיעים ולומדים יחד עם התלמידים את המקצועות: אזרחות, אנגלית ומורשת. ניצולי השואה קיבלו תעודות, סוף מחצית א', יחד עם תלמידי הכיתה על הישגיהם הלימודיים. ישר כוח למורים ולכל התלמידים! להלן תמונות ממפגש ב"קפה של פעם" בבת ים וגם מהיום המרגש של קבלת התעודות.
קרא עוד...
הנה מגוון כתבות שהגיעו גם לעיתון העירוני. Вот целый ряд газетных статей также достиг городских
קרא עוד...
פינת הנצחה   |  כתבו עלינו בעיתון   |  מצעד הספרים
תלמידים יקרים, לפניכם משימה. אבקש לבצע אותה עד השעה שמונה בערב. בהצלחה!!
קרא עוד...
חידוני טרוויה
ייחודיות בית הספר - מדעים ובריאות הגוף
דבר המנהלת
אירועים
אודות בית הספר
סביבות למידה
אתרי שכבות
טפסים
מקצועות לימוד
חינוך חברתי
ועד הורים מוסדי
חגים ואירועים
ארכיון
למידה בשעת חירום
ספריה
"יוצרים שינוי" בבית ספר הרצל
חיפוש באתר