יום ג', א’ בטבת תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת חדר מורים יצירת קשר
מגמת מדעי הרפואה בחט"ב "אורט מלטון", ובי"ס "הרצל" שייחודיותו "מדעים ובריאות הגוף", החליטו על שיתופי פעולה בתחום המדעים. לשם כך, נבנתה תכנית שמטרתה להעשיר את הידע של תלמידי כיתות ו' בבית ספר "הרצל", ולחשוף אותם לתכנים נוספים בתחומי המדעים והבריאות. התכנית פועלת במהלך יום הלימודים.לימודי העשרה מועברים ע"י צוות מדעים ומדעי הרפואה של בית ספר "אורט מלטון" ומתקיימים במעבדות בית הספר.נושא התכנית הנו מיקרואורגניזמים- חיידקים ונגיפים וכולל את התכנים הבאים: -חיידקים -דרכי התרבות וכיצד הם מחוללי מחלות.-אנטיביוטיקה, חיסונים, זריעת חיידקים וגידולם.-אילו חיידקים מועילים לאדם.ü שימוש במיקרואורגניזמים בתעשיית התרופות והמזון.-הנדסה גנטית במיקרו אורגניזמים. מצורפות תמונות מן המפגש הראשון שהתקיים השבוע.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי כיתות א-ו השתתפו ביום בריאות- "לחיות בראש בריא" - התלמידים נהנו מאירוע חוויתי המוקדש כולו לשמירה על הגוף והבריאות. פעילות מהנה במיוחד המשלבת משחק, למידה, חשיבה, עבודה קבוצתית ושיתוף פעולה. המטרה היא להדגיש בפני הילדים את חשיבות השמירה על הבריאות ולחזק את הכלים המוענקים להם על ידי בית הספר במסגרת תכנית הבריאות השנתית ובמסגרת היותנו בית ספר מקדם בריאות.
קרא עוד...
היום 1.10.14, יצאו תלמידי כיתה א' לחקור את סביבתם, בחצר בית הספר.
קרא עוד...
זוהי השנה השנייה בה משתתף בית הספר בפרוייקט "גלוב". בשנה שעברה זכו תלמידי בית ספר "הרצל" בפרס ארצי, במקום הראשון, על זכייתם בעבודת החקר המדעית בתחום האטמוספירה ומזג האויר שנתוניו הועלו לאתר "גלוב" העולמי. "גלוב" SEMEP. ENO הינה תכנית עולמית הפעילה בתחומים סביבתיים ומטרתה המרכזית היא שיתוף התכנית באיסוף נתונים של תופעות מדעיות דוגמת החלל, מזג האויר בסביבה הקרובה ובהכנסת הממצאים לאתר גלוב העולמי. האתר כולל מערכי שיעור עצות מעשיות ועובודת של מורים ותלמידים ברחבי העולם. אנו ממשיכים גם השנה עם הפרוייקט בהדרכתו של ד"ר פריד חמדאן. צוות תכנית "גלוב" בבית ספר הרצל כולל 20 תלמידים מכיתות ו', בהנחיית המורים מיכל אורמן ועידן קארו. תחום חקר הנבחר הוא "חקר איכות מי הברזים של בת-ים". בהצלחה לכולם!
קרא עוד...
מדעים   |  בריאות הגוף
היום, 9.11.2014, תלמידי בית הספר ביקרו בדירקטוריון של השפד''ן בתל אביב. התלמידים למדו להכיר את המערכת הניהולית והמחקרית בשפד"ן.
קרא עוד...
קבוצת תלמידים משכבת ה׳-ו׳ לקחה חלק בפעילות חקר בנושא המים, ב״ארץ ישראל היפה, בירקון״. התלמידים ידריכו את שכבת ה׳-ו׳ בנושא שחקרו.
קרא עוד...
בית ספר "הרצל" בבת ים ציין את "שבוע הזהירות בדרכים" בפעילות חוויתית המשלבת משחק וסדנאות כתתיות, התנסות והנאה בהנחייתם של "מרטון יוזמות חינוכיות". הילדים הודרכו על חשיבות של האחריות לצד הכללים, החוקים והעצות להתנהלות בטוחה בדרכים.
קרא עוד...
הנה מגוון כתבות שהגיעו גם לעיתון העירוני. Вот целый ряд газетных статей также достиг городских
קרא עוד...
מצעד הספרים תשע"ה יוצא לדרך ומציע רשימת ספרים מעניינים.
קרא עוד...
פינת הנצחה   |  כתבו עלינו בעיתון   |  מצעד הספרים
הורים יקרים, לפניכם קישור לטופס מקוון אנא מלאו את פרטיכם וכך יהיה לבית הספר את פרטיכם
קרא עוד...
קרא עוד...
מצורף לוח הצלצולים לשנת תשע"ה
קרא עוד...
מצורפות רשימות ספרי הלימוד לשנה"ל תשע"ה בהצלחה!!!
קרא עוד...
על פי משרד החינוך סביבה הלימודית בבית הספר היסודי מהווה תשתית חשובה להתרחשות תהליכי הוראה ולמידה. סביבה עשירה במקורות מידע מאפשרת למורים להתנסות בדרכי הוראה מגוונות ומותאמות ללומדים השונים. כמו-כן, היא מזמנת לתלמידים הזדמנויות למידה מעניינות ומאתגרות. בנוסף, סביבות למידה מושקעות ומטופחות משפיעות על האקלים הבית ספרי ועל תחושותיהם של המורים והתלמידים בבית הספר. בית הספר מקדיש מאמצים רבים לפיתוח ושיפור סביבות הלמידה בבית הספר.
קרא עוד...
תלמידים, הורים ומורים יקרים, התחדשנו במערכת ה Smart school- מערכת לניהול מידע ותקשורת בין המורים לתלמידים ולהורים.
קרא עוד...
סביבות למידה   |  מקצועות לימוד
ביום שני, 27.10.14, תלמידי כיתות ו׳ חגגו יומולדת לניצולי השואה ב״קפה כמו פעם״. תודה לניצולי השואה, לתלמידים היקרים ולמורה שלומית על הובלת הפרויקט.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ו', יצאו לשמח ולשמוח עם ניצולי השואה, ב"קפה כמו פעם", לרגל השנה החדשה. שנה טובה ומתוקה לכולם!
קרא עוד...
תלמידי כיתות ו' כותבים ברכות "שנה טובה" לניצולי השואה הלומדים אתנו במהלך שנת הלימודים במסגרת פרויקט "יחד" בליוויה של שלומית מצליח, רכזת הפרויקט.
קרא עוד...
מועצת התלמידים   |  מפתח הלב וחינוך אישי   |  פרויקט "יחד"- ניצולי השואה   |  "יוצרים שינוי" בבית ספר הרצל
אנו מאחלים לבוגרי בית הספר המון הצלחה בדרכם החדשה! אוהבים אתכם ומאמינים בכם!
קרא עוד...
הורים יקרים, לצורך שיפור התקשורת עמכם, אנו זקוקים שתענו על השאלון הבא אשר מרכז את המיילים ואמצעי התקשורת. תודה על שיתוף הפעולה
קרא עוד...
תלמידים יקרים, לפניכם משימה. אבקש לבצע אותה עד השעה שמונה בערב. בהצלחה!!
קרא עוד...
חידוני טרוויה
הורים יקרים,מצ"ב מכתב ובו מידע חשוב לקראת העלייה לכיתה א'.בברכת הצלחה!!!חני ז'אנה
קרא עוד...
להלן קישור לאתר משרד החינוך ובו מידע חשוב לקראת המעבר לכיתה א':
קרא עוד...
ייחודיות בית הספר - מדעים ובריאות הגוף
כיתות 2021 - למידה משמעותית
חגים ואירועים
אודות בית הספר
דבר המנהלת
טפסים ומידע להורים
מקו"ם בלב
מרחבי הכיתות
חינוך חברתי
ספריה
הבוגרים שלנו
גלישה בטוחה ברשת
ארכיון
למידה בשעת חירום
שלום כיתה א'
חיפוש באתר