יום א', יב’ בשבט תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת חדר מורים יצירת קשר הרשמה תשע"ו
זכויות יוצרים

בית ספר "הרצל" עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים בעת פרסום תכנים בפורטל האינטרנט הבית ספרי. במידה ותוכן ו/או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או את זכות הפרט, כתבו אלינו לדוא"ל hertzel9@gmail. com ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון ו/או להסיר את החומר מן האתר, בהתאם לפנייתכם, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה.
קרא עוד...
קרא עוד...
מדעים   |  בריאות הגוף
קרא עוד...
היום, 9.11.2014, תלמידי בית הספר ביקרו בדירקטוריון של השפד''ן בתל אביב. התלמידים למדו להכיר את המערכת הניהולית והמחקרית בשפד"ן.
קרא עוד...
קבוצת תלמידים משכבת ה׳-ו׳ לקחה חלק בפעילות חקר בנושא המים, ב״ארץ ישראל היפה, בירקון״. התלמידים ידריכו את שכבת ה׳-ו׳ בנושא שחקרו.
קרא עוד...
מועצת "מורים צעירים", בבית ספר "הרצל" בבת ים, בהנחייתה של שיינא דוברובסקי, קיימו בבית הספר את תחרות "אלוף העברית". התחרות התקיימה בשני שלבים. את השלב הראשון קיימו בכיתות הלימוד, ולאחריו, עלו חמישה תלמידים מכל כיתה לשלב השני. השלב השני התקיים בנוכחות תלמידי בית הספר, חבר השופטים, חברי "מועצת שפה", הורי התלמידים וצוות המורים. בסיום השלב לאחר שהמתמודדים הוכיחו את יכולתם באיות מילים, במילים נרדפות, בהפכים ובחריזה הוכרז "אלוף העברית" של בית ספר "הרצל".פרויקט זה מצטרף לפעילויות רבות שבית הספר עושה בכדי לקדם את השפה העברית בקרב תלמידי בית הספר.
קרא עוד...
תלמידי כיתות ג הכינו עציצים מבקבוקי חלב כחלק מלימודי המושג "שחזור".
קרא עוד...
הנה מגוון כתבות שהגיעו גם לעיתון העירוני. Вот целый ряд газетных статей также достиг городских
קרא עוד...
פינת הנצחה   |  כתבו עלינו בעיתון   |  מצעד הספרים
הורים יקרים, לפניכם קישור לטופס מקוון אנא מלאו את פרטיכם וכך יהיה לבית הספר את פרטיכם
קרא עוד...
קרא עוד...
מצורף לוח הצלצולים לשנת תשע"ה
קרא עוד...
במסגרת פרוייקט "מקום בלב" המתקיים בבית ספרנו שותפים התלמידים בקבוצתי לחקר בנושא הגינה האורגנית. הגזר הוא הנושא שבחרנו לחקור ראשון.התלמידים נכנסו לאינטרנט והוציאו מידע מגוון אודות הגזר, הן מבחינת הערך התזונתי והן מבחינת סגולותיו לבריאות האדם.הכנו יחד מצגת , המועצה הפעילה נכנסה לכיתות והעבירה לתלמידים את הידע שהכינו במצגת.בהמשך הפעילות המועצה הכינה סימניות של שפן אוחז גזר וסיפרה את הסיפור השפן והגזר , בו שילבה בין ערכו התזונתי של הגזר וערך הנתינה.בביקור שהיה ממקום בלב, כיבדנו את האורחות שלנו במיץ תפוגזר(תפוז+גזר) וסיפרנו על פעילותינו בנושא
קרא עוד...
על פי משרד החינוך סביבה הלימודית בבית הספר היסודי מהווה תשתית חשובה להתרחשות תהליכי הוראה ולמידה. סביבה עשירה במקורות מידע מאפשרת למורים להתנסות בדרכי הוראה מגוונות ומותאמות ללומדים השונים. כמו-כן, היא מזמנת לתלמידים הזדמנויות למידה מעניינות ומאתגרות. בנוסף, סביבות למידה מושקעות ומטופחות משפיעות על האקלים הבית ספרי ועל תחושותיהם של המורים והתלמידים בבית הספר. בית הספר מקדיש מאמצים רבים לפיתוח ושיפור סביבות הלמידה בבית הספר.
קרא עוד...
תלמידים, הורים ומורים יקרים, התחדשנו במערכת ה Smart school- מערכת לניהול מידע ותקשורת בין המורים לתלמידים ולהורים.
קרא עוד...
סביבות למידה   |  מקצועות לימוד
תלמידים יקרים, לפניכם משימה. אבקש לבצע אותה עד השעה שמונה בערב. בהצלחה!!
קרא עוד...
אלבום תמונות וסרטונים
כאן תוכלו למצוא אתרים חשובים לאותות חירום ולמצוקה רגשית
קרא עוד...
הורים יקרים, לצורך שיפור התקשורת עמכם, אנו זקוקים שתענו על השאלון הבא אשר מרכז את המיילים ואמצעי התקשורת. תודה על שיתוף הפעולה
קרא עוד...
חידוני טרוויה
הורים יקרים,מצ"ב מכתב ובו מידע חשוב לקראת העלייה לכיתה א'.בברכת הצלחה!!!חני ז'אנה
קרא עוד...
להלן קישור לאתר משרד החינוך ובו מידע חשוב לקראת המעבר לכיתה א':
קרא עוד...
ייחודיות בית הספר - מדעים ובריאות הגוף
כיתות 2021 - למידה משמעותית
חגים ואירועים
אודות בית הספר
דבר המנהלת
טפסים ומידע להורים
מקו"ם בלב
מרחבי הכיתות
חינוך חברתי
ספריה
הבוגרים שלנו
גלישה בטוחה ברשת
ארכיון
למידה בשעת חירום
שלום כיתה א'
חיפוש באתר