יום ד', ח’ באלול תשע”ד
דף הבית דבר המנהלת חדר מורים יצירת קשר
במהלך שנת הלימודים הקימו תלמידי בית הספר גינת ירק אקולוגית לתפארת. הגינה הוקמה בשיתוף פעולה בין רות סער ודניאל בשילוב התלמידים החרוצים. התלמידים למדו להקים ערוגות, זרעו חומס, כרוב לבן ,כרוב סגול ,צנון ,חיטה ,חסה ,פטרוזיליה, סלק ועוד... גידולים אלו נחשבים נחשבים כגידולי חורף, בנוסף, גידלו התלמידים גידולי קיץ בחממה כדוגמת פלפלים ועגבניות. לאחרונה עם צמיחתם של שלל הירקות תלמידי בית הספר הכינו מהם סלט מרשים, ממנו נהנו שלל התלמידים וצוות בית הספר, ואף זרעו גידולי קיץ, בניהם אבטיח, מלון, מלפפון, חמנייה ועוד. מגדולים אלו ייהנו בעוד מספר חודשים...גינת הירק משמשת גם את פרוייקט "השף הבריא" בשכבת ד' בהנחייתה של מיכל אורמן.
קרא עוד...
בתאריך 17.2.14 התקיימה בבית ספרנו פעילות לזכרו של אילן רמון בכל שכבות הגיל. תלמידי בית הספר למדו אודות חייו של אילן רמון, בנו משגר, שיגרו טילים וצפו במצגת לכבודו. מצורף קישור לתמונות להנאתכם.
קרא עוד...
זוהי השנה השנייה בה משתתף בית הספר בפרוייקט "גלוב". בשנה שעברה זכו תלמידי בית ספר "הרצל" בפרס ארצי, במקום הראשון, על זכייתם בעבודת החקר המדעית בתחום האטמוספירה ומזג האויר שנתוניו הועלו לאתר "גלוב" העולמי. "גלוב" SEMEP. ENO הינה תכנית עולמית הפעילה בתחומים סביבתיים ומטרתה המרכזית היא שיתוף התכנית באיסוף נתונים של תופעות מדעיות דוגמת החלל, מזג האויר בסביבה הקרובה ובהכנסת הממצאים לאתר גלוב העולמי. האתר כולל מערכי שיעור עצות מעשיות ועובודת של מורים ותלמידים ברחבי העולם. אנו ממשיכים גם השנה עם הפרוייקט בהדרכתו של ד"ר פריד חמדאן. צוות תכנית "גלוב" בבית ספר הרצל כולל 20 תלמידים מכיתות ו', בהנחיית המורים מיכל אורמן ועידן קארו. תחום חקר הנבחר הוא "חקר איכות מי הברזים של בת-ים". בהצלחה לכולם!
קרא עוד...
במסגרת ייחודיות בית הספר, מדעים ובריאות הגוף, הפעילו תלמידי כיתה ו' יום ספורטיבי לתלמידי כיתות א'-ב', בדגש על איכות הסביבה. תודה רבה למורה רות סער על ארגון והפעלת היום עם התלמידים.
קרא עוד...
מדעים   |  בריאות הגוף
כמסורת בית הספר, גם השנה התקיים יום קהילה בו חברו כל ההורים, צוות בית הספר ותלמידיו.כבדו אותנו בנוכחותם מר יוסי בכר, ראש העיר, הגברת אסתר פירון, סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך, מתנדבי "ידיד לחינוך" וניצולי השואה מפרויקט "יחד" אשר מתקיים בבית הספר לאורך שנת הלימודים.תודה רבה לכל מי שתרם וסייע להצלחת יום זה.
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים,מצ"ב מכתב ובו מידע חשוב לקראת העלייה לכיתה א'.בברכת הצלחה!!!חני ז'אנה
קרא עוד...
להלן קישור לאתר משרד החינוך ובו מידע חשוב לקראת המעבר לכיתה א':
קרא עוד...
הנה מגוון כתבות שהגיעו גם לעיתון העירוני. Вот целый ряд газетных статей также достиг городских
קרא עוד...
פינת הנצחה   |  כתבו עלינו בעיתון   |  מצעד הספרים
קרא עוד...
מצורף לוח הצלצולים לשנת תשע"ה
קרא עוד...
מצורפות רשימות ספרי הלימוד לשנה"ל תשע"ה בהצלחה!!!
קרא עוד...
כך נראית סביבת למידה מיטבית. הנה כמה תמונות להמחשה.
קרא עוד...
תלמידים, הורים ומורים יקרים, התחדשנו במערכת ה Smart school- מערכת לניהול מידע ותקשורת בין המורים לתלמידים ולהורים.
קרא עוד...
אתר סמארט-סקול
הורים יקרים, לצורך שיפור התקשורת עמכם, אנו זקוקים שתענו על השאלון הבא אשר מרכז את המיילים ואמצעי התקשורת. תודה על שיתוף הפעולה
קרא עוד...
תלמידים יקרים, לפניכם משימה. אבקש לבצע אותה עד השעה שמונה בערב. בהצלחה!!
קרא עוד...
חידוני טרוויה
ייחודיות בית הספר - מדעים ובריאות הגוף
חגים ואירועים
שלום כיתה א'
אודות בית הספר
דבר המנהלת
טפסים ומידע להורים
סביבות למידה
מרחבי הכיתות
מקצועות לימוד
חינוך חברתי
למידה בשעת חירום
ספריה
"יוצרים שינוי" בבית ספר הרצל
הבוגרים שלנו
גלישה בטוחה ברשת
ארכיון
חיפוש באתר